Sıkça Sorulan Sorular

Arts Hotel İstanbul’da bagaj muhafaza hizmeti sunulmaktadır. Bagajınızı alıp 24 saat süreye kadar muhafaza edebiliyoruz.

Arts Hotel İstanbul yalnızca önceden kayıtlı konukları için paket/kutu kabul etmekte veya tutmaktadır. Kutuların gelişi konukların varışından önce 10 günü geçmemelidir.

Otele giriş yaparken geçerli bir kredi kartının yanı sıra resmi bir kimlik kartı da gerekir.

Giriş saat 14:00’da çıkış saati ise 12:00’dir.

Evet, 6 yaşında ve daha küçük çocuklar aynı odada ve aynı rezervasyonda olduğu sürece ücretsiz konaklamaktadır.

Sigara içme odaları bazı katlarda mevcuttur.

Otelde, Pure Spa&Gym’in içinde kardiyo ekipmanları ve ağırlıkların bulunduğu daha küçük bir spor salonumuz var. Tüm konuklarımız ücretsiz yararlanabilmektedir.

Arts Hotel, şehir merkezinde, simgesel Harbiye Askeri Müze’nin karşısında, canlı Nişantaşı bölgesinin girişinde bulunmaktadır.

Otele, Atatürk Uluslararası Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı olmak üzere iki İstanbul havaalanından da kolaylıkla ulaşılabilir. Lobideki Gezi ve Havaalanı Ulaşım Masası vasıtasıyla önceden servis aracı ayarlanabilir (24 saat önceden haber verilmesi gerekmektedir). Otel, Atatürk Havaalanı’na yaklaşık olarak 35 dakikada, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 1 saatlik mesafededir (Seyahat süreleri trafik koşullarına bağlı olarak değişebilir).

Evet, otelimizde çamaşırhane hizmetimiz mevcuttur. Çamaşırhane hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, konsiyerj ekibimiz size yardım etmekten memnuniyet duyacaktır.

Evet, konuklarımız günün 24 saati sınırlı sayıda para birimini Türk Lirasına çevirebilir.

Hayır, ilave yatak mevcut değildir.

Evet, Arts Hotel İstanbul’da ücretsiz otopark mevcuttur.